Benim Hakkımda

Freepik Author Pictures
Cartoon vector created by Pikisuperstar - Freepik

Ben Kimim?

Bağımsız Yazar, Çevirmen, Yapay Dil Geliştirici, SEO – Reklam Uzmanı ve Web Tasarımcısıyım. 

Kişi, kurum ve kurumlara bağımsız olarak web site ve pazarlama odağında SEO, Web Site, Makale, Reklam, Analiz vb. hizmetler sunuyorum. 

Hementasarim.com Web Site Paket sistemleri platformu bünyesinde faaliyetlerimi sürdürmekteyim. 

İhtiyaçlarınızı analiz ediyor, taleplerinize uygun çözümler sunuyorum. Daha fazlasını görün!

Neden Ben?

Benim farkım ne? 

Size yalnızca web site, e-ticaret danışmanlığı, SEO vb. sunmuyorum. Ben, size bir bütünü daha uygun fiyata ve kaliteli olarak sunuyorum. Web sitenizi SEO uyumlu hazırlıyor, Makalelerle şekillendiriyor, dijital reklam ve pazarlamanızı yapıyorum. anlık değil, daimi markalaşmanın ilk adımlarını atıyorum. Türkçe, Almanca ve İngilizce temel destekli SEO ve dijital pazarlama hizmetini bir bütün olarak sunuyorum.

Web Designer freepik

Web Site & e-Ticaret Çözümleri

Kişisel veya kurumsal olarak firmanızın web sitesini hazırlıyorum. İnternetten pratik ürün ve hizmet satışı yapabileceğiniz e-Ticaret sitenizi hazırlıyorum.

SEO & Dijital Pazarlama

Siteniz ve ürünlerinize özel SEO optimizasyon, SEO uyumlu makale hizmeti, arama motoru reklamcılığı ve dijital reklam çözümleri sunuyorum.

Yapay Dil, Çeviri ve Daha Fazlası

Dijital dünyanın ötesinde bir dünya ile buluşturuyorum. Roman, öykü, drama vb. çalışmalarınıza ve size özel yapay dil ve yazı sistemi geliştiriyorum.

Bağımsız Gölge Yazarınız

Sizin adınıza makale, tez, kitap, roman vb. yazıyor ve dijital pazarlamasını yapıyorum. Ürün ve web sitenize, blog ve dergilerinize özel SEO uyumlu, özgün makale yazıyorum.

Arama Motoru - Sözlük - Wiki

Firmanızı arama motorumuzda önceliklendiriyor, size özel firma rehber çözümleri, sözlük ve wiki hizmetleri sunuyorum. Firmanızı dijitalde temsil eden Wiki ağınızı ve arama sayfanızı oluşturuyorum.