Anasayfa » Blog » Merhaba Dünya

Merhaba Dünya

Uzun süreden beri bağımsız yürüttüğüm hizmetlerimi kendi adı altımda birleştirmeye ve merhaba dünya demeye karar verdim. Elbette ki Hemen Tasarım, Rastgelelik gibi diğer oluşumlar ile faaliyetlerime devam edeceğim. Ancak farklı bir konsept ile bireysel olarak hizmet vermeyi de planlıyorum. Birey veya kurum/firmaların ihtiyaçlarını analiz edip, taleplerine uygun dijital çözümler sunmak istiyorum. Bu kapsamda gerekli olan e-ticaret, web site, SEO, reklamcılık, metin yazarlığı vb. birçok hizmeti tek pakette bir bütün olarak sunmayı amaçlıyorum.

Mevcut müşterilerime ek olarak yeni müşterilerime de çeşitli avantaj ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyorum. Firmalara dijital danışmanlık hizmeti vermeyi bireysel olarak sürdüreceğim. Siz de dijital markalaşma için bana merhaba diyebilirsiniz. Merhabalaşmamız dijital dönüşümünüzün başlangıcı, markalaşmanızın en önemli adımı olacaktır.

Benimle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için “Hakkımda” sayfamı incelemenizi tavsiye ederim. Tüm hizmet ve paketlerimi incelemeniz, benimle çalışma konusunda sizlere daha iyi fikir verecektir. Tüm hizmet ve sizlere özel hazırladığım paketlerimi incelemek için tıklayınız.

Merhaba Dünya, Bu metin neden kısa?

Evet, bu makale SEO uzmanlığı yapan birisi için oldukça kısa. SEO uyumlu makale ilkeleri için de uygun uzunlukta değil. Ancak SEO hususunda metin uzunluğundan çok daha önemli bir konu var. O da kullanıcı dostu olmasıdır. Gereksizce sözcükleri dizmenin, cümleleri uzatmanın bir anlamı var mı? Bence yok. Bu makalede ihtiyacınız olan tüm veriler kısa ve öz biçimde zaten size sunulmuştur. Israrla 300 kelimeyi geçmesi için zorlamanın bir anlamı yok.

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Write a Review

Bağımsız – Serbest (Freelancer) Yazar, Web Tasarım – SEO Uzmanı, Çevirmen ve Yapay Dil Geliştiricisi; Firma Dijital Reklam Danışmanı ve Markalaşma Uzmanı.

Konu ve hizmetlerim hakkında benimle iletişim kurabilirsiniz. 

0 0 Değerlendirme
Article Rating

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle